Kadaj: Isa Mustafa po udheheqet nga Beogradi e nga klani ‘Pronto’

Donika Kadaj, Vetevendosje, ka thane se qytetaret e vendit po perballen me nji keqqeverisje, e cila po i sjell vetem dame vendit.

Kadaj ka thane se Qeveria duhet me u perkujdes per qytetaret e vendit, dhe asht pergjegjes edhe me Kushtetute.

Ajo ka thane se Isa Mustafa nji here u udheheq nga Beogradi e tash po udheheqet  nga klani Pronto.

Keto komente Kadaj i bani ne Rrokum Roll me Fidan Jupollin ne Televizionin Rrokum.

 

 

 

 

Shperndaje në: