Kadaj: Ne zgjedhje te jashtezakonshme fiton VV, per momentin jemi vetem 1% mbrapa PDK’s!

Zgjedhjet po i zhagit LDK, derisa ta ban gati skenarin e viktimizimit si cdo here.

Donika Kadaj, Vetevendosje, ka thane se nese vendi shkon ne zgjedhje, atehere ato ka me i fitue subjekti i saj.

Kadaj ka thane se  zgjedhjet e  jashtezakonshme VV i fiton, tue thane se  per momentin jane vetm 1% mbrapa PDK’s.

Simbas saj, zgjedhjet po i zhagite LDK, dhe se kjo po ndodh derisa ka me ba skenarin e viktimizimit si gjithnji.

Derisa per kreun e PDK’s Kadri Veselin, Kadaj ka thane se ai tashma po e sheh veten si nji kryeminister nen hije, ku po merr vendime dhe po premton me qinda euro sikur ishte rasti i lojtareve te Kosoves.

Kurse per Isa Mustafen, Kadaj ka thane se ai po udhehiqet here prej Beogradit e here prej klanit Pronto.

Kadaj keto komente i bani ne Rrokum Roll ne Televizionin Rrokum.

Shperndaje në: