Kadri Veseli në Drenas, pajton Naim Bazajn dhe Ramiz Lladrovcin (foto)

Tërheqja e Naim Bazajt nga kandidatura për kryetar të Drenasit ka nxitë reagime nga disa simpatizantë të tij.

Në disa foto të sigurueme nga “Indeksonline” shihet kryetari i PDK’s, Kadri Veseli së bashku me Bazajn si dhe disa deputetë të tjerë të Kuvendit të Kosovës.

Ndryshe, kandidati i PDK’s për kryetar të komunës së Drenasit asht Ramiz Lladrovci, i cili ishte ushtrues detyre i ambasadorit të Kosovës në Shqipni.

kadri-bazaj5-600x400 kadri-bazaj3-600x400 kadri-bazaj1-600x400

 

 

Shperndaje në: