Kelmendi: LDK’ja ka me qenë partia ime e pensionimit

Ramiz Kelmendi, zv.kryeminister ne Rrokum Roll me Fidan Jupollin ne Televizionin Rrokum ka thane se nuk ka ku me shkue ma mbas LDK’s.

“LDK ka me qene partia e pensionimit tim, ku do qe jam kam autoritetin tim”, ka thane Kelmendi, tue shtue se kudo qe ka qene ka pase autoritetin e tij.

Kelmendi nuk asht marre me thashethemet dhe komentet per aderimin e tij ne LDK.

Shperndaje në: