Keni me u befasue ku po e kalon kohen mbas humbjes Clinton (foto)

hillary-clinton-zgjedhjet-2016

Vendi ku Hillary Clinton gjen qetësi, mbas humbjes në zgjedhjet presidenciale amerikane, quhet Chappaqua.

Pikërisht këtu, në nji zonë rurale pak jashtë New-Yorkut banon familja Clinton.

Ka qenë nji nanë e re, e cila tue shetit me vajzën e vogël, ka zbulue edhe kandidaten demokrate.

Hillari ishte me qejtë e familjes dhe bashkëshortin Bill, por ka pranue me u fotografue e përqafue me Margot Gerster.

Më pas, grueja e ka publikue foton në rrjetet sociale, tue rrëfye edhe momentin e takimit me kandidaten, e cila humbi zgjedhjet përballë Donald Trampit.

 

clintoniiiii

 

 

Shperndaje në: