Kërkesa e VV dhe LDK – Ky asht vendimi i Kadri Veselit për seancë

kadri veseli

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka tregue se me kërkesë të opozitës sot mbahet seancë e jashtëzakonshme në orën 12:00.

Partitë opozitare LDK, Alternativa dhe Vetëvendosje kanë kërkue seancë të jashtëzakonshme me debatue lidhun me “parimet programore të Qeverisë së Republikës së Kosovës 2017-2021”, prezentue në seancën e djeshme.

Shperndaje në: