Këta janë aktivistët e shoqnisë civile të cilët ju bashkuen LDK’s (foto)

Lidhja Demokratike e Kosovës njofton se që nga sot pjesë e koalicionit kanë me qenë edhe tre profesionist-aktivist nga shoqnia civile, Dardan Veliaj, Driton Selmanaj dhe Visar K. Berisha.

“LDK mirëpret angazhimin e tyne dhe beson fuqishëm drejt fitores së pakontestueshme në zgjedhjet e parakohshme parlamentare”, thuhet në njoftimin e LDK’s.

 

ldk

Shperndaje në: