Këta janë dy të rijtë nga Rahoveci që vdiqën n’aksidentin e Rugovë’s (foto)

Në orët e hershme të mëngjesit të sotëm, dy persona kanë gjet vdekjen si pasojë e nji aksidenti që ka ndodh në magjistralen Prizren – Gjakovë, përkatësisht në fshatin Rugovë.

Për vdekjen e tyne kanë shkrue edhe familjarë dhe të afërm të tyne në rrjetin social Facebook.

Të rinjtë që humbën jetën në këtë aksident janë Adonis Thaqi nga fshati Xerx dhe Leonit Krasniqi nga fshati Gexhe, shkruen Metro.

Shperndaje në: