Këto janë pamjet ekskluzive kur policia vrau shoferin e kamionit në Nice!

Associated Press ka publikue momentin kur policia ka gjuejt dhe vra vozitësin e tmerrshëm të kamionit, me të cilin shkeli mbi shumë njerëz ku 84 prej tyne mbetën të vdekun.

Shperndaje në: