Kjo asht familja shqiptare që i mbijetoi tërmetit n’Itali

Kjo asht nji familje shqiptare, e cila ka mbet e pastrehë mbas tërmetit dramatik n’Italinë qendrore ku kanë humb jetën 38 persona deri më tash dhe dheta të plagosun.

Në foto asht familja Sejanaja, e cila fatmirësisht ka mund me mbijetue pa marrë plagë nga shembja masive e ndërtesave.

Grueja e mbulueme me batanije asht nusja e axhes të Hamza Serjanaj, i cili bani me dije në Ora News plagosjen e babes të tij, ndërsa grueja tjetër ngjitun (ulun) asht e motra e tij me dy femitë.

 

2-familjaaaaaa

2-familja

Shperndaje në: