Kjo asht madheshtore, shpaloset flamuri kuq e zi n’Francë

Ashtu si asht paralajmërue, asht shpalos flamuri gjigant kombëtar nga tifozat Kuq e Zi në plazhin e Marseilles.

Qyteti bregdetar francez asht mikpritës i duelit të madh mes Shqipnisë dhe Francës, e i cili zhvillohet sonte mbrama.

Tifozat Kuq e Zi kishin paralajmërue shpalosjen e nji flamuri gjigant kombëtar, dhe ashtu edhe ndodhi

Flamuri u shpalos në plazhin Prado.

 

Shperndaje në: