Kokrrat n’Rrokum! Fillon seriali i DigitAlb n’Rrokum

11325158_726756284113224_2107772613_n

Seriali i suksesshem i DigitAlb, titullue “Kokrrat”, ka nis me u emitue ne Televizionin Rrokum.

12 episodet e “Kokrrave” jepen çdo te Merkure dhe te Shtune ne oren 21:00h gjate muejit Tetor.

Reprizat ne te dy episodeve bashke te Diellen ne oren 09:00, 13:00 dhe oren 17:00.

kokrrat

Ne rolet kryesore jane Bjordi Mezini, Erion Bubullima, Jetmir Pjeternikaj, Alfred Trebicka, etj.