Komisionin për Siguri ka me kryesue ky deputet i Nismës (foto)

Nisma për Kosovën ka vendos qe kryetar i Komisionit për Siguri dhe Punë të Mbrendshme me qenë deputeti Haxhi Shala.

Lajmin për ‘Indeksonline’, e ka konfirmue vet deputeti i Nismës.

Shala në legjislaturën e kalueme e kishte drejtue Komisionin për Mbikëqyrje të AKI’s.

Ky asht mandati i tretë në Kuvendin e Kosovës.

 

Shperndaje në: