Konfirmohen 3 viktima në Gjermani

Ministria e Mbrendshme gjermane ka konfirmue vrasjen e tre personave në nji qendër tregtare në Munich.

Disa mediume botnore janë tue raportue për 10 të vramë dhe të tjerë të plagosun, ndërsa gazeta gjermane Abendzeitung raporton për 15 të vramë.

Shperndaje në: