Korea e Veriut kërcënon me këtë video: Kështu ka me qenë fundi i SHBA’ve (foto)

Mediat shtetnore në Korenë e Veriut kanë publikue nji video të montueme, ku shihen raketat e Koresë derisa sulmojnë avionët dhe anijet ushtarake të SHBA’ve.

Në këtë video, Korea e Veriut e quen Trump’in “njeri të çmendun” dhe e paralajmëron atë se qysh ka me u dukë fundi i tij, nëse ai vendos me sulmue Penianin.

Shperndaje në: