Kosova me talent futbolli. Veseli priti trajnerët e Barcelones!

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli ka prit sot në takim trajnerët e të rijve të klubit të famshëm futbollistik, Barcelona.

 

Postimi i Veselit n’Facebook:

Një ndjenjë e veçantë për t’i mirëpritur trajnerët e të rinjve të klubit të famshëm futbollistik, Barcelona.

Kosova ka talentë për këtë sport të bukur dhe padyshim që tanimë jemi gati që t’i japim futbollit ngjyrimin tonë. K.V