Kqyrini live homazhet në Prekaz (video)

Disa qytetarë kanë fillue vizitën në Kompleksin Memorial në Prekaz, ku po bajnë homazhe para varrit të komandantit legjendar Adem Jashari dhe familjes së tij.

Ata po bajnë homazhe në përvjetorin e pamvarësisë së Shqipnisë, ditëlindjen se komandantit Adem Jashari dhe daljen publike të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

 

 

Shperndaje në: