Kqyreni LIVE n’RROKUM inagurimin e Presidentit

thaciiiii

Ka fillue tashma ceremonia e inagurimit te Presidentit ne sheshin ‘Skenderbeu’

 

————————

Kane mbet ma pak se 15 minuta deri në fillimin e inagurimit të Presidentit të ri Hashim Thaçit, nji ceremonu kjo e papame deri me tash në Kosovë.

Për inagurimin e Thaçit tashma janë marrë të gjitha masat e sigurisë, ku policia ka bllokue të gjitha hymjet dhe daljet që çojnë në sheshin ‘Skenderbeu’.
Në ketë ceremoni simbas organizatoreve priten me marrë pjesë mbi 1000 personalitete të ndryshme si vendor e nderkombëtar.

Televizioni Rrokum ketë ceremoni e cila asht parapa me fillue prej orës 11:00 ka me transmetue LIVE.

 

thaciiiiiiii

 

binaa