Kqyreni qysh ministri Abrashi ban hajgare me deklaratat e deputetes Kadaj-Bujupi

Ish-deputetja e AAK’s, Donika Kadaj Bujupi, sot kaloi zyrtarisht në Lëvizjen Vetëvendosje.

Këtë vendim ajo tha se e ka marrë, mbasi “mes paqes dhe drejtësisë, zgjedh drejtësinë”!

“Në mes të makiatos dhe espresso’s, sot zgjodha espresson!”, ka shkrue Abrashi në profilin e tij në Facebook.

 

abrashi

Shperndaje në: