Kreu i Kuvendit, Veseli takohet me bashkëshorten e Tony Blair

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka pritë në takim bashkëshorten e ish-kryeministrit britanik Tony Blair.

Veseli ka thanë se miqësia e familjes Blair ka me qenë gjithmonë vlerë për Kosovën.

“Takimet me miken e Kosovës, zonjën Cherie Blair, gjithomonë janë të mirëseardhura. Miqësia e saj dhe bashkëshortit të saj Tony, çdo herë do të kenë vlerë për vendin tonë.K.V.

Shperndaje në: