Kroaci-Kosovë, përfundon pjesa e parë (video)

Ka perfundue pjesa e pare e ndeshjes Kroaci-Kosove me rezultat te barabarte 0-0.

Kosova ka humbë rast fantasitk me Vedat Muriqin dhe Amir Rrahmanin.

Kujtojme se kjo ndeshje ishte nderpre mbrame per shkak te shiut, ndersa ka vazhdue sot ne oren 14:30.

Shperndaje në: