Kroatët e kanë pa “kjametin”, shihni çfarë skenash kanë ndodh (video)

Moti i keq që goditi rrethin e Zares (Zadar), ka krijue nji kaos të vërtetë.

Në Zare udhët dhe bodrumet janë përmbytë.

Disa pjesë të Zares janë edhe pa energji elektrike, ndërsa shkollat janë ndërpre.

Apokalipsi, Armageddon… janë vetëm disa nga komentet e qytetarëve mbi stuhinë me shi të fuqishëm që e vërshuen Zaren.

Shperndaje në: