Kryeministri e pret n’takim Lulzim Bashen

Kryeministri Isa Mustafa ka pritë ne nji takim kryetarin e Partisë Demokratike të Shqipnisë Lulzim Basha.

 
Kreu i PD’s ka fillue sot nji vizitë zyrtare në vend, ku gjatë ditës pritet me u takue me krenët e institucioneve dhe liderët e partive tjera në Kosovë.