Kryeministri Haradinaj viziton Policinë

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, sot ka me vizitue Policinë e Kosovës, konkretisht Drejtorinë e Përgjithshme të PK’s.

Haradinaj ka me u pritë në takim nga Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Shpend Maxhuni, dhe stafi i tij, simbas njoftimit për media nga PK’ja.

Takimi nis në orën 10:00.

Shperndaje në: