Kryeministri Mustafa takohet me Nuland

Në kuadër të vizitës së Ndihmës Sekretares së Shtetit në SHBA, Victoria Nuland në Kosovë, ajo para pak minutave asht takue edhe me kryeministrin Isa Mustafa.

Nuland nuk ka dhanë ndonji deklaratë, përveç fjalëve “shumë ditë e bukur”, raporton Rrokum.TV

Rrokum TV ju sjellë pamjet nga pritja dhe takimi i i Nuland me Mustafën.

13616192_10153767095632151_217066842_o 13621566_10153767095432151_472583420_o 13646670_10153767095577151_720221577_o

Shperndaje në: