Kryeparlamentari Veseli takohet sot me shefen e re të BE’s në Kosovë

Kreu i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli sot pret në takim njoftues shefen e re të Zyrës se Bashkimit Europian, Nataliya Apostolova.

Në kuadër të këtyne takimeve njoftuese, shefja e re zyrës se BE’s në Kosovë ma herët asht takue edhe me krenat tjerë të institucioneve.

Takimi mes kryeparlamentarit Veseli dhe Apostolovës, siç njofton zyra e Kuvendit pritet të mbahet në orën 12:00.

Shperndaje në: