Kryesia vendos. Seanca mbahet me 18 dhe 25 Maj

kadriveseli

Kryesia e Kuvendit ka vendos sot qe seanca e radhes me 18 dhe 25 Maj.

Kjo i bie qe seancat do te mbahen ne dy te Merkure rresht.

Kryetari i Kuvendit mbas mbledhjes se Kryesise tha se prioritet i Kuvendit asht aprovimi i ligjit per pastrimin e parave dhe financimin e terrorrizmit.

Derisa per Demarkacionin me Malin e Zi, Veseli ka thane se ende nuk e kane n’agjend.

Shperndaje në: