Kujna po i shpall luftë të ashpër Serbia!

Ministri i Mbrendshëm serb, Nebojsha Stefanovic, u ka shpall luftë sot grupeve kriminale dhe mafias, tue thanë se policia dhe shërbimet e sigurisë kanë me krijue nji luftë të ashpër kundër tyne.

 
Ai tha se deri në fund të vitit MUP’i i Serbisë, ka me u marrë me të gjithë ata që në çfarëdo mënyre lidhen me strukturat kriminale, shkruen Blici serb.

 

Shperndaje në: