Kur e sheh mbajtjen e zgjedhjeve Ramush Haradinaj!

ramushharadinaj

Kryetari i AAK’s, Ramush Haradinaj, ka thanë se protesta e së Shtunës do të jetë edhe ma e madhe sesa protesta e 9 Kallnorit dhe se ajo e 17 Frorit.

Presioni për dorëheqje ndaj Qeverisë, si tha Haradinaj n’intervistën për Zëri, ka me u rritë edhe ma shumë, ndërsa zgjedhjet, simbas tij, do të mbahen në vjeshtë.

Shperndaje në: