Kur Thaçi i shkelë bjeshkët e Rugovës me … (foto)

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi së bashku me Adem Grabovcin, Ramiz Lladrovcin, Sami Lushtakun dhe disa persona të tjerë, ka kalue mbasditen e sotme në bjeshkët e Rugovës.

Në disa fotografi të shpërndame në Facebook nga nipi i Grabovcit, Valon Grabovci, shihet Presidenti Thaçi së bashku me zyrtarët e PDK’s, tue shëtitë bjeshkëve të fshatit Haxhaj në Rugovë të Pejës, shkruen Telegrafi.

Nuk dihet cila ka qenë arsyeja e kësaj “mbledhie” të Presidentit Thaçi me zyrtarët e PDK’s.

 

Shperndaje në: