Kurti ja jep urimin Thaçit mos me u zgjedh president!

Albin Kurti ka thane se uroj qe Thaçi te mos zgjedhet president, tue shtue se bahen kompromise me Serbine.

Kurti ne nji lidhje direkte prej Kuvendit ka thane se zgjedhja e Thaçit ne kete gjendje te jashtezakonshme asht e damshme dhe e rrezikshme per vendi,

 

 

Shperndaje në: