Kurti: Urime, dita e demokracise!

Albin Kurti, i nominuemi per Kryeminister ka votue ne Fakultetin Juridik/Ekonomik.

Ai ka thane se e ka krye kete obligim qytetar, tue thane se sot asht koha ma e mire per me votue.

Kurti ne fund ka thane se sot asht dita dhe fitorja e demokracise, prandaj urime.

Shperndaje në: