Kush e dridhi pak Shqipninë!

Lëkundje të lehta tërmeti janë ndje në mesnatë në Tiranë dhe në zonat përreth.

Simbas të dhanave të Qendrës Sizmologjike Europiane tërmeti ka qenë me magnitudë 3.4 ballë.
Mësohet se epiqendra e tërmetit ka qenë 29 km në lindje të Tiranës, ndërsa asht regjistrue n’orën 23:54 minuta të së Martës, raporton Top Channel.

Shperndaje në: