Kush po parashikon vdekjen e Trump, qe parashikimet e tij të pabesueshme!

Nji amerikan i quejtun Pablo Reyes, ka ba disa parashikime të pabesueshme në nji postim ne faqen e tij në Facebook.

Saktësisht më 27 Dhetor të vitit 2015, ai kishte parashikue se në vitin 2016, bota do të çmendej për shkak të vrasjes së nji gorille, dhe se kangëtari Prince, boksieri Muhammad Ali, dhe artisti marcial Kimbo Slice do të vdisnin.

Ai po ashtu kishte parashikue se Amerika ka me u përball me vrasjen ma të madhe masive këtë vit.

Ai ka parashikue gjithashtu se Hillary Clinton ka me u ba presidentja e parë femën e ShBA’s.

Ju kujtojmë se Hillary asht e nominueme e demokratëve për presidente, zgjedhjet do të mbahen në Nandor të këtij viti.
Dhe në fund ka parashikue edhe vdekjen e miliarderit Donald Trumpit në vitin 2016.

Trump asht ende gjallë.

 

2-facebook

Shperndaje në: