Kuvendi asht goditë me mortajë dore nga dy persona?

Burime mbrenda policisë së Kosovës bajnë të të ditun për Gazetën Express se Kuvendi i Kosovës asht goditë me zollë (mortajë krahu).
Goditja ka ardhë nga ish-gjykata komunale.

Predha ka ra në trekandëshin që gjendet te Kuvendi.

Kuvendi i Kosovës asht goditë nga dy persona me motoçikletë.

Gazeta Express mëson nga burimet e saj se mbas kryemjes së sulmit ata mandej e kanë djegë motoçikletën dhe kanë ikë shpejt nga vendi i ngjarjes.

Shperndaje në: