Ky asht momenti: Qysh e kqyr Macron-Melania Trump’in (video)

Presidenti i Shteteve të Bashkueme të Amerikës, Donald Trump dhe bashkëshortja e tij Melania Trump, ndodhen në Paris për Festën Kombëtare të Francës, 14 Korrik.

Por, kamerave nuk ju ka pshtue nji detaj interesant gjatë takimit të Presidentit francez Emmanuel Macron me Zojën e Parë të SHBA, Melania.

Nji fotografi po qarkullon në internet dhe po komentohet gjanësisht. Asht fjala për shikimin që Presidenti Macron ia ka dhanë bashkëshortes së Presidentit Trump, transmeton tvklan.

Shperndaje në: