Ky asht urimi i Thaçit për Qeverinë e re

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi me anë të nji postimi në Facebook ka urue krijimin e Qeverisë së Kosovës.

Ai i ka urue sukses Ramush Haradinajt si Kryeministër dhe gjithë kabinetit qeveritar.

 

Lexo postimin e Hashim Thaçit:

 

Urime për Qeverinë e re të Republikës së Kosovës.

Kryeministrit Ramush Haradinaj dhe kabinetit të ri qeveritar i uroj suksese në vazhdimin e reformave dhe në zhvillimin e vendit. HTH

Shperndaje në: