Ky asht vendimi i LDK’s pèr Vjosa Osmanin

Gazeta Blic ka marrë vesh se Vjosa Osmani megjithatë asht futè në listën për deputetë të LDK’s

Nji pjesë e LDK, të afërt me Isa Mustafën dhe me nënkryetarët aktualè të LDK ishin kundër që ajo me qenë në listë, edhe nëse kishte me pësue partia, por në anën tjetër, Avdullah Hoti, kandidati për kryeministër, e mbështeti kandidaturën e saj për deputete.

Shperndaje në: