Ky asht vendimi i LDK’s për Vjosa Osmanin

LDK nuk ka vendos ende nëse Vjosa Osmani ka me qenë në listën e kandidatëve për deputete nga radhët e kësaj partie, thonë burimet e Rrokum TV

Simbas këtyne burimeve, nesër ka me u bisedue për këtë çashtje.

Burime të Rrokum.TV thone se Adem Salohaj dhe Shpejtim Bulliqi nuk kanë me qenë pjesë e listës së kandidatëve të LDK për deputetë./Rrokum.TV

Shperndaje në: