Lajm i keq, shenohet viktima e parë nga përmbytjet në Shqipni

Reshjet e shumta që kanë perfshi Shqipninë ka sjellë edhe viktimën e parë.

Simbas Panoramës nji person asht marrë nga rrjedha ne Bashkinë e Klosit dhe asht zhduk.

Dyshohet se ai ka humb jetën.

Ai asht identifikue me inicialet XH. N.

Mesohet se ai po lëvizte me nji kerr kur asht marrë nga rrjedha e ujit.

 

Shperndaje në: