Haradinaj leshon takimin me liderat, arsyeja ka me ju shokue!

Lideri i AAK’s, Ramush Haradinaj ka dalë nga takimi tue thanë se kërkesa e tyne asht që demarkacioni të zgjidhet drejt.
Kur asht pyet nëse ka pasë përafrim të qendrimeve, Haradinaj asht shpreh se Isa Mustafa në takim ka folë si Murat Meha para nji viti, dhe e ka lëshue takimin sepse, si ka thanë, nuk ka mujt me durue dhe ka leshue takimin.
Shperndaje në: