“Letrat e Thaçit për Prokurorinë nuk janë të sinqerta”

haki-abazi

Haki Abazi nga Rockfeller Brothers ne Rrokum Roll ka fole per nismen e Presidentit Thaci qe ka dergue disa letra ne Prokurori per nisjen e hetimeve ndaj vrasjeve te mbasluftes dhe disa veprave tjera.

“Asht ikje nga pergjegjesia dhe ma e papranueshmja nga keto letra asht kerkesa e tij per zbardhjen e tentim atentatit ndaj presidentit Rugova”, thekson ai.

“Nuk ka sinqeritet ne keto deklarata”, ka shtue ai.

Shperndaje në: