Ky lajm befasues vjen për Nehat Thaçin!

Nënkoloneli Nehat Thaçi asht lirue nga paraburgimi në Serbi.

Lajmin e ka konfirmue për Express Ministri i Jashtëm Enver Hoxhaj.

Hoxhaj ka thanë se Thaçi shumë shpejt ka me u kthye në shtëpi.

‘Sapo më asht konfirmue lajmi se Nënkoloneli Nehat Thaçi asht lirue nga paraburgimi në Serbi dhe shumë shpejt ka me ju bashkue familjes” ka thënë Hoxhaj.

Shperndaje në: