Lista Serbe nesër takim në Beograd (foto)

Shefi i zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Djuric ka paralajmërue se nesër ka me mbajtë nji takim me përfaqësuesit e Listës Serbe në Qeverinë e Serbisë.

Takimi ka me fillue n’orën 10:30, shkruen Telegrafi.

Ditë më parë Lsita Serbe pati theksue se lidhun me pjesëmarrjen në Qeverinë e Kosovës kanë m’u konsultue me Presidentin serb Aleksandar Vucic, si dhe me shefin e zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Djuric.