LIVE n’Rrokum: Vetevendosje po kerkon drejtesi per Astritin!

Levizja Vetevendosje po kerkon ‘Drejtesi’ per vdekjen e Astrit Deharit, edhe ne Kuvendin e Kosoves.

Deputetet e saj permes nji panos me mbishkirmin ‘DREJTESI’ kane dale para foltores, dhe po kerkojne drejtesi.