Live: Takimi i Presidentit me përfaqësuesit e partive politike

Presidenti Hashim Thaçi ka fillue takimin me përfaqësuesit e subjekteve politike për me diskutue për reformën zgjedhore.

Ftesës së presidentit Thaçi nuk ju kanë përgjigjë tri partitë opozitare Lëvizja Vetëvendosje, Aleanca për Ardhmëninë e Kosovës dhe Nisma për Kosovën.

 

Shperndaje në: