Lladrovci kallxon për raportet me Behgjet Pacollin

Kandidati i PDK’s, Ramiz Lladrovci ka thanë se sa i përket zanave se Drenasi nuk asht i PDK’s, ai ka thanë se ata janë zana të humbun dhe të vegjël. Ai gjithashtu ka kallxue edhe për raportet me Behxhet Pacollin.

Kandidati i PDK’s Ramiz Lladrovci ka kallxue për raportet me kryetarin e AKR’s, Behxhet Pacollin ku ishte thanë se Lladrovci ishte sjellë keq me Pacollin, mirëpo thotë se krejt kjo nuk asht e vërtetë.

“Këto janë dezinformata, ne asnjiherë nuk jemi prishë me njani-tjetrin”, ka thanë Lladrovci.