Lutfi Haziri: AKR bani salto mortale i cili ka m’u pague politikisht!

Lutfi Haziri
Nënkryetari i LDK’s, Lutfi Haziri ka komentue zhvillimet e fundit politike, largimin e AKR’s nga koalicioni LAA dhe kalimin në koalicionin kundërshtar, PAN.

Haziri ka thanë se edhe e ka prit nji gja të tillë nga partia e udhëhequm nga Behgjet Pacolli.

 

Postimi i Hazirit:

Kjo asht sallto mortale politike e Bacit (presidentit të AKR-së).

Ai ka vendos me pi ujë në pus t’helmuem. Koha ka me e dëshmue. Frik bile! LH

Shperndaje në: