Lutfi Haziri i ftuemi i sontem ne Rrokum Roll

Kryetari i Komunes se Gjilanit dhe nenkryetari i LDK, Lutfi Haziri, asht i ftuemi i sontem i Fidan Jupollit ne emisionin Rrokum Roll.

Emisioni fillon ne oren 20:15h.

Shperndaje në: