Mbërrijnë në Kosovë trupat e viktimave të Munich’ut

Familjarët e tri viktimave që humbën jetën nga sulmi i të Premtes në Munich të Gjermanisë, janë mbledhë në Aeroportin Ndërkobmëtar të Prishtinës “Adem Jashari” , për me i marr trupat e ma të dashunve të tyne.

Simbas burimeve të Indeksonline, aeroplani ka arritë në aeroport në orën 10:06, derisa trupat e pajetë kanë me ju dorëzue familjarëve mbas pak.

Kujtojmë se të vramët janë Sabina Sulaj, Armela Segashi dhe Dijamant Zabërgja.

Shperndaje në: